Kolorowanki Wojownicze Żółwie Ninja - Strona 2 - Kolorowanki dla dzieci, malowanki do wydruku

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Kolorowanki Wojownicze Żółwie Ninja - Strona 2

Wojownicze Żółwie Ninja (ang. Teenage Mutant Ninja Turtles) jest fikcyjni bohaterowie komiksu, serialu animowanego oraz filmów fabularnych, opowiadających o losach czterech zmutowanych żółwi.


Leonardo – honorowy żółw, przywódca czwórki. Zawsze stosuje się do kodeksu Bushidō. Jego bandana ma niebieski kolor. Jako broni używa dwóch katan.
Donatello – "mózg" grupy, wynalazca, mechanik. Kieruje się inteligencją i rozumem, zawsze myśli, zanim coś zrobi. Fioletowy to kolor bandany, którą nosi. Jego bronią jest kij bō.
Michael Angelo – żółw z wielkim poczuciem humoru. Jego dziwaczne pomysły nie raz wpędziły Mikey'ego i jego przyjaciół w zamieszanie. Ma pomarańczową bandanę i dwa nunchaku jako broń.
Raphael – impulsywny, waleczny i agresywny żółw. Zawsze idzie własną drogą i prawie nigdy nie zgadza się z innymi. Walczy dwoma sai i nosi czerwoną bandanę.
Splinter – honorowy szczur, sensei żółwi. Po odnalezieniu swych podopiecznych nauczył ich ninjutsu.
April O'Neil – przyjaciółka żółwi. Ma rude włosy i zielone oczy. Podkochuje się w Casey'u lecz nie przyznaje się do tego.
Casey Jones – przyjaciel żółwi. Często z nimi walczy. nosi maskę hokeisty. Podkochuje się w April
Shredder / Oroku Saki – Mistrz ninjutsu, główny przeciwnik Żółwi. Znając umiejętności Leonarda próbował przeciągnąć go na swoją stronę ofiarowując mu miecz wykonany z najczystszej stali. Jest Ultromsem.
Rocksteady i Bebop - pomocnicy Shreddera
Krang - potwór z wymiaru X, (postać przypominająca mózg w ciele robota)

Posiadają swoje motto: Atakujemy znienacka i znikamy w ciemnościach. Ulubionym daniem żółwi jest pizza. Żółwiom Ninja nadano imiona na cześć czterech największych włoskich mistrzów renesansu.


Kolorowanki
Wojownicze Żółwie Ninja: 56 szt. (aktualizowane 20.5.2012)

Kolorowanki Wojownicze Żółwie Ninja

Chcesz wydrukować kolorowanki?

Najpierw kliknij na miniaturowym kolorowanka, którą chcesz wydrukować. Kliknięcie koloryt pojawi się w pełnym rozmiarze. Następnie wystarczy kliknąć na rozszerzonej kolorowanka prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję "Drukuj ..." lub "Drukuj obraz ...".


Czy chcesz zapisać kolorowanki do komputera?

Koloroeanka może również wydrukować później. Najpierw kliknij na miniaturowym kolorowanka, którą chcesz zapisać. Kliknięcie koloryt pojawi się w pełnym rozmiarze. Następnie wystarczy kliknąć na rozszerzonej kolorowanka prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję "Zapisz obraz jako ...".

Czy podoba Ci się kolorowanki? Wspomóż nas klikając na google +1 lub facebook przycisk. Dziękujemy!

 
Omalovánky | Coloring Pages | Dibujos para colorear | Gry Smerfy | Hlavolam Marusenko | Dřevěné hračky | Stavebnice Geomag
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego