Kolorowanki Timmy i przyjaciele - Strona 2 - Kolorowanki dla dzieci, malowanki do wydruku

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Kolorowanki Timmy i przyjaciele - Strona 2

Timmy i przyjaciele (Timmy Time) jest serial animowany produkcji brytyjskiej, który emitowany jest w bloku Playhouse Disney na kanale Disney Channel oraz na Playhouse Disney. Show trwa 10 minut i zupełnie tak jak poprzednik, nie posiada żadnych dialogów. Timmy i jego znajomi muszą nauczyć dzielić się z innymi, zapoznawać się z innymi. Są pouczani przez pewnych nauczycieli - Harriet i Osbourne. Kreskówka jest głównie dla młodszych dzieci.


Postacie: Harriet - czapla, Osbourne - sowa, Timmy - owca, Yabba - kaczka, Paxton - świnia, Mittens - kot, Ruffy - pies, Apricot - jeż, Stripey - borsuk, Kid - koza, Otus - sowa, Finlay - lis, Bumpy - gąsienica

Kolorowanki
Timmy i przyjaciele: 43 szt. (aktualizowane 6.5.2012)

Kolorowanki Timmy i przyjaciele

Chcesz wydrukować kolorowanki?

Najpierw kliknij na miniaturowym kolorowanka, którą chcesz wydrukować. Kliknięcie koloryt pojawi się w pełnym rozmiarze. Następnie wystarczy kliknąć na rozszerzonej kolorowanka prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję "Drukuj ..." lub "Drukuj obraz ...".


Czy chcesz zapisać kolorowanki do komputera?

Koloroeanka może również wydrukować później. Najpierw kliknij na miniaturowym kolorowanka, którą chcesz zapisać. Kliknięcie koloryt pojawi się w pełnym rozmiarze. Następnie wystarczy kliknąć na rozszerzonej kolorowanka prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję "Zapisz obraz jako ...".

Czy podoba Ci się kolorowanki? Wspomóż nas klikając na google +1 lub facebook przycisk. Dziękujemy!

 
Omalovánky | Coloring Pages | Dibujos para colorear | Gry Smerfy | Hlavolam Marusenko | Dřevěné hračky | Stavebnice Geomag
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego