Kolorowanki Shrek - Strona 2 - Kolorowanki dla dzieci, malowanki do wydruku

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Kolorowanki Shrek - Strona 2

Shrek jest amerykański film animowany z 2001 roku, będący adaptacją ilustrowanej książki Shrek! autorstwa Williama Steiga.


Film cieszący się ogromną popularnością, z doskonałym dubbingiem w wykonaniu Zbigniewa Zamachowskiego - Shrek, i Jerzego Stuhra - osioł. Na bagnach mieszka ogr Shrek, którego samotność zostaje nagle zakłócona przez postacie z bajek. Zostały one wypędzone ze swego królestwa przez złego lorda Farquaada. Zdecydowany ocalić ich dom Shrek na polecenie Farquaada wyrusza na ratunek pięknej księżniczce Fionie, która ma zostać żoną lorda. W misji towarzyszy mu przemądrzały i gadatliwy osioł.


W 2001 roku film zdobył Oscara w kategorii najlepszy film animowany pełnometrażowy. Animacja doczekała się kontynuacji w 2004 roku – Shrek 2, Shrek Trzeci w 2007 i czwartą i ostatnią częścią serii Shrek Forever w 2010 roku. Film Shrek Forever jako pierwszy z serii był wyświetlany w technologii 3D.

Kolorowanki Shrek: 112 szt. (aktualizowane 25.5.2012)

Kolorowanki Shrek

Chcesz wydrukować kolorowanki?

Najpierw kliknij na miniaturowym kolorowanka, którą chcesz wydrukować. Kliknięcie koloryt pojawi się w pełnym rozmiarze. Następnie wystarczy kliknąć na rozszerzonej kolorowanka prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję "Drukuj ..." lub "Drukuj obraz ...".


Czy chcesz zapisać kolorowanki do komputera?

Koloroeanka może również wydrukować później. Najpierw kliknij na miniaturowym kolorowanka, którą chcesz zapisać. Kliknięcie koloryt pojawi się w pełnym rozmiarze. Następnie wystarczy kliknąć na rozszerzonej kolorowanka prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję "Zapisz obraz jako ...".

Czy podoba Ci się kolorowanki? Wspomóż nas klikając na google +1 lub facebook przycisk. Dziękujemy!

 
Omalovánky | Coloring Pages | Dibujos para colorear | Gry Smerfy | Hlavolam Marusenko | Dřevěné hračky | Stavebnice Geomag
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego