Kolorowanki Roztańczona Angelina - Kolorowanki dla dzieci, malowanki do wydruku

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Kolorowanki Roztańczona Angelina

Roztańczona Angelina (ang. Angelina Ballerina, 2001-2002) jest brytyjski serial animowany. Serial zawiera 26 odcinków i opowiada o białej myszce Angelinie, która uwielbia tańczyć w balecie. Oparta na książce z bajkami napisanej przez Katharine Holabird i Helen Craig.


Perypetie uroczej myszki, która marzy o zostaniu prima baleriną. Akcja serialu rozgrywa się w malowniczej wiosce Chipping Cheddar w Mysiolandii, gdzie uparta mała gwiazdka, przeżywa smutki i radości związane z dorastaniem i nauką. Bohaterka udowadnia młodym widzom, że nawet niepozorna myszka może realizować swoje marzenia. Odkrywa przy tym, że podróż ku nim może być bardzo zabawna.

Roztańczona Angelina: Nowe kroki (ang. Angelina Ballerina: The Next Steps) jest brytyjsko-amerykański serial animowany. Jest to kontynuacja serialu Roztańczona Angelina. Został wykonany techniką trójwymiarową CGI. Serial opisuje przygody 8-letniej myszki Angeliny, która pragnie stać się primabaleriną. W dążeniu do tego pomaga jej silna wola, samozaparcie, ale też rodzina i przyjaciele.

Kolorowanki
Roztańczona Angelina: 28 szt. (aktualizowane 21.6.2012)

Kolorowanki Roztańczona Angelina

Chcesz wydrukować kolorowanki?

Najpierw kliknij na miniaturowym kolorowanka, którą chcesz wydrukować. Kliknięcie koloryt pojawi się w pełnym rozmiarze. Następnie wystarczy kliknąć na rozszerzonej kolorowanka prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję "Drukuj ..." lub "Drukuj obraz ...".


Czy chcesz zapisać kolorowanki do komputera?

Koloroeanka może również wydrukować później. Najpierw kliknij na miniaturowym kolorowanka, którą chcesz zapisać. Kliknięcie koloryt pojawi się w pełnym rozmiarze. Następnie wystarczy kliknąć na rozszerzonej kolorowanka prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję "Zapisz obraz jako ...".

Czy podoba Ci się kolorowanki? Wspomóż nas klikając na google +1 lub facebook przycisk. Dziękujemy!

 
Omalovánky | Coloring Pages | Dibujos para colorear | Gry Smerfy | Hlavolam Marusenko | Dřevěné hračky | Stavebnice Geomag
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego