Kolorowanki Monster High - Strona 2 - Kolorowanki dla dzieci, malowanki do wydruku

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Kolorowanki Monster High - Strona 2

Monster High jest amerykańska linia lalek stworzona przez Garrett Sander z ilustracjami wykonanymi przez Kelly Riley. Zostały one oficjalnie wydane na rynek w lipcu 2010 roku. Postacie są inspirowane filmowymi potworami i fantastyką grozy, co odróżnia je od większości lalek. Postacie są przedstawione jako będące potomstwem lub związane ze sławnymi potworami takimi jak Dracula, potwór Frankensteina, Mumia, Meduza, potwór z Czarnej Laguny, zombie i wilkołakami.

Seria Monster High obejmuje również inne produkty takie jak pluszowe zabawki, artykuły papiernicze, torby, akcesoria, odzież i różne zabawki i elektronika. Powstał także na potrzeby firmy Mattel oficjalny teledysk do polskiej wersji piosenki "Fright Song" śpiewanej przez Ewę Farną. Serial "Monster High" (w wersji polskiej "Straszyceum").

Upiorni Uczniowie:

Frankie Stein – ma jedynie 15 dni, została stworzona przez swojego ojca, szalonego naukowca. Ma zieloną skórę i szwy, jest nowa w Straszyceum. Jest córką potwora Dr. Victora Steina i jego żony Viveki. Jej zwierzakiem jest szczeniak o imieniu Cotoś (Watzit).

Draculaura – córka wampira, ale jest wegetarianką i nie pije krwi. Ma 1599 lat, jej zwierzakiem jest nietoperz o imieniu Hrabia Bat Wspaniały. Ma kły i jest przyjazna i bardzo urocza, lubi pisać opowiadania o swoich przyjaciołach. Draculaura jest wielką fanką różu i czerni, lubi spacery w słońcu (z parasolem). Jej ojciec to hrabia Dracula.

Clawdeen Wolf – jest córką wilkołaka. Ma 15 lat, jest pokryta futrem i ma po dwa kolczyki w każdym ze swych spiczastych uszu. Ma fioletowego kota domowego o imieniu Crescent. Kocha modę, jest pewna siebie, towarzyska i bardzo przyjazna dla każdego potwora.

Lagoona Blue – córka potwora morskiego. Ma 15 lat, nosi swoją różową piranię Neptunę okrągłym akwarium (jak w torebce). Kocha zwierzęta, jest wysportowana i wyluzowana. Uwielbia pływać, wraz z jej zwierzakami.

Cleo de Nile – córka mumii. Ma 5842 lata (lub coś koło tego), jej zwierzątkiem jest wąż o imieniu Hissette. Jest kapitanem drużyny i potworniarek (szkolnych cheerleaderek), a także dziewczyną Deuce'a Gorgona. Cleo jest najbardziej popularnym potworem w Straszyceum.

Ghoulia Yelps – córka pary zombie. Ma 16 lat i jest najmądrzejszą dziewczyną w Straszyceum, mimo że mówi tylko w języku "zombie" – składającym się z jęków i okrzyków. Ma niebieską sowę o imieniu Sir Hukacz. Jest nieśmiała i lubi czytać.

Deuce Gorgon – syn gorgony Meduzy i chłopak Cleo de Nile. Ma 16 lat, nosi okulary, aby zapobiec zamienianiu innych w kamień, ma kilka zielonych węży na głowie. Lubi jeździć na desce, grać w trumno-koszykówkę oraz gotować (choć nie przyznaje się do tego). Jego zwierzątkiem jest Perseus – szczur o dwóch ogonach.


Kolorowanki Monster High: 56 szt. (aktualizowane 5.3.2012)

Kolorowanki Monster High

Chcesz wydrukować kolorowanki?

Najpierw kliknij na miniaturowym kolorowanka, którą chcesz wydrukować. Kliknięcie koloryt pojawi się w pełnym rozmiarze. Następnie wystarczy kliknąć na rozszerzonej kolorowanka prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję "Drukuj ..." lub "Drukuj obraz ...".


Czy chcesz zapisać kolorowanki do komputera?

Koloroeanka może również wydrukować później. Najpierw kliknij na miniaturowym kolorowanka, którą chcesz zapisać. Kliknięcie koloryt pojawi się w pełnym rozmiarze. Następnie wystarczy kliknąć na rozszerzonej kolorowanka prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję "Zapisz obraz jako ...".

Czy podoba Ci się kolorowanki? Wspomóż nas klikając na google +1 lub facebook przycisk. Dziękujemy!

 
Omalovánky | Coloring Pages | Dibujos para colorear | Gry Smerfy | Hlavolam Marusenko | Dřevěné hračky | Stavebnice Geomag
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego