Kolorowanki Hot Wheels - Strona 2 - Kolorowanki dla dzieci, malowanki do wydruku

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Kolorowanki Hot Wheels - Strona 2

Hot Wheels to marka produkowane przez Mattel. Hot Wheels to jedna z najpopularniejszych marek na świecie wśród zabawkowych, małych samochodzików tzw. resoraków. Marka amerykańskiej grupy Mattel powstała w 1967. Jej samochodziki były licencjonowanymi kopiami rzeczywistych modeli, nieco zmodyfikowane (hot rody, muscle cars itp.), w specjalnym malowaniu oraz w skali 1:64 ze względu na przeznaczenie na dedykowane do nich tory. Hot Wheels to seria niesamowitych pojazdów, które spodobają się każdemu chłopcu. Możecie przebierać między klasycznymi autami, terenowymi, kończąc na wyścigowych. Bijcie rekordy prędkości swoimi autami, wykonujcie karkołomne ewolucje i super wyczyny kaskaderskie. Zbierzcie całą kolekcję, by razem z przyjaciółmi móc ścigać się po super torach i pętlach Hot Wheels.

Kolorowanki Hot Wheels: 42 szt. (aktualizowane 28.3.2012)

Kolorowanki Hot Wheels

Chcesz wydrukować kolorowanki?

Najpierw kliknij na miniaturowym kolorowanka, którą chcesz wydrukować. Kliknięcie koloryt pojawi się w pełnym rozmiarze. Następnie wystarczy kliknąć na rozszerzonej kolorowanka prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję "Drukuj ..." lub "Drukuj obraz ...".


Czy chcesz zapisać kolorowanki do komputera?

Koloroeanka może również wydrukować później. Najpierw kliknij na miniaturowym kolorowanka, którą chcesz zapisać. Kliknięcie koloryt pojawi się w pełnym rozmiarze. Następnie wystarczy kliknąć na rozszerzonej kolorowanka prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję "Zapisz obraz jako ...".

Czy podoba Ci się kolorowanki? Wspomóż nas klikając na google +1 lub facebook przycisk. Dziękujemy!

 
Omalovánky | Coloring Pages | Dibujos para colorear | Gry Smerfy | Hlavolam Marusenko | Dřevěné hračky | Stavebnice Geomag
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego