Kolorowanki Hello Kitty - Kolorowanki dla dzieci, malowanki do wydruku

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Kolorowanki Hello Kitty

Hello Kitty jest postać wymyślona przez japońską firmę Sanrio w 1974. Jest bohaterką filmów animowanych, gier komputerowych, ozdobą wielu gadżetów. Jej wizerunek pojawił się po raz pierwszy na małej, plastikowej portmonetce. Jest niesamowicie popularna w Japonii i Korei, gdzie powstało nawet auto z jej wizerunkiem.


Rodzina Hello Kitty: Mimi – siostra bliźniaczka Hello Kitty. Różni się tym, że nosi żółtą kokardkę na prawym uchu i jest mniej popularna od swojej siostry. Mama – jest bardzo miła, świetnie gotuje, a jej specjalność to szarlotka. Tata – często zamyślony z głową w chmurach, ma duże poczucie humoru i pali fajkę. Dziadek - nazywa się Anthony White, jest bardzo mądry. Jego hobby to malowanie. Babcia - Margaret White, lubi haftować i robić dla swoich wnuczek budyń. Dear Daniel - chłopak Hello Kitty. Mieszka na safari w Afryce wraz ze swoim ojcem, który jest fotografem.

Kolorowanki Hello Hitty
: 32 szt. (aktualizowane 4.3.2012)

Kolorowanki Hello Kitty

Chcesz wydrukować kolorowanki?

Najpierw kliknij na miniaturowym kolorowanka, którą chcesz wydrukować. Kliknięcie koloryt pojawi się w pełnym rozmiarze. Następnie wystarczy kliknąć na rozszerzonej kolorowanka prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję "Drukuj ..." lub "Drukuj obraz ...".


Czy chcesz zapisać kolorowanki do komputera?

Koloroeanka może również wydrukować później. Najpierw kliknij na miniaturowym kolorowanka, którą chcesz zapisać. Kliknięcie koloryt pojawi się w pełnym rozmiarze. Następnie wystarczy kliknąć na rozszerzonej kolorowanka prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję "Zapisz obraz jako ...".

Czy podoba Ci się kolorowanki? Wspomóż nas klikając na google +1 lub facebook przycisk. Dziękujemy!

 
Omalovánky | Coloring Pages | Dibujos para colorear | Gry Smerfy | Hlavolam Marusenko | Dřevěné hračky | Stavebnice Geomag
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego