Kolorowanki Epoka lodowcowa - Strona 2 - Kolorowanki dla dzieci, malowanki do wydruku

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Kolorowanki Epoka lodowcowa - Strona 2

Epoka lodowcowa (Ice Age) jest film animowany wyprodukowany w 2002 roku. Jego kontynuacja Epoka lodowcowa 2: Odwilż nastąpiła po 4 latach, trzecia część Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów po 7 latach a czwarta część Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów w 2012 roku.


Opis fabuły: Jest to opowieść o przygodach trójki bohaterów: mamuta Manfreda, potocznie zwanego Mańkiem (w polskiej wersji głosu użyczył mu Wojciech Malajkat), leniwca Sida (Cezary Pazura) oraz tygrysa szablozębnego imieniem Diego (Piotr Fronczewski). Kiedy nie oglądamy przygód głównych bohaterów, widzimy Scrata, fikcyjną wiewiórką szablozębną. Na początku Scrat ratując swego żołędzia, doprowadza do nadejścia epoki lodowcowej. Zaraz potem zostaje rozdeptany przez makrauchenię. W trakcie dalszej fabuły Scrat poznaje Sida (jednak nie jest to miła znajomość). W końcu, wraz ze swoim żołędziem, zostaje zamrożony w lodzie i budzi się 20000 lat później, doprowadzając do wybuchu wulkanu na tropikalnej wyspie.

Kolorowanki Epoka lodowcowa: 56 szt. (aktualizowane 16.6.2012)

Kolorowanki Epoka lodowcowa

Chcesz wydrukować kolorowanki?

Najpierw kliknij na miniaturowym kolorowanka, którą chcesz wydrukować. Kliknięcie koloryt pojawi się w pełnym rozmiarze. Następnie wystarczy kliknąć na rozszerzonej kolorowanka prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję "Drukuj ..." lub "Drukuj obraz ...".


Czy chcesz zapisać kolorowanki do komputera?

Koloroeanka może również wydrukować później. Najpierw kliknij na miniaturowym kolorowanka, którą chcesz zapisać. Kliknięcie koloryt pojawi się w pełnym rozmiarze. Następnie wystarczy kliknąć na rozszerzonej kolorowanka prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję "Zapisz obraz jako ...".

Czy podoba Ci się kolorowanki? Wspomóż nas klikając na google +1 lub facebook przycisk. Dziękujemy!

 
Omalovánky | Coloring Pages | Dibujos para colorear | Gry Smerfy | Hlavolam Marusenko | Dřevěné hračky | Stavebnice Geomag
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego